Kamil Lhoták - Balony před vzlétnutím

Litografie, 23x16 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1912 - 1990

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 900 000 Kč

75377. Balony před vzlétnutím
Dražba ukončena:14.04.2022 22:45:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč