Kamil Lhoták - Dva menhiry a koule

Litografie 44/50, 20x30 cm. Signováno vpravo dole tužkou Kamil Lhoták 1968. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1912 - 1990

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 900 000 Kč

36701. Dva menhiry a koule
Dražba ukončena:31.10.2019 19:54:28
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:8 500 Kč