Kamil Lhoták - Gramofon s troubou nad ušákem

Kombinovaná technika (litografie, akvarel), 15x10 cm. Signováno vpravo dole Kamil Lhoták. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1912 - 1990

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 900 000 Kč

43105. Gramofon s troubou nad ušákem
Dražba ukončena:16.04.2020 19:59:53
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 900 Kč