Kamil Lhoták

41600. Kavárna ve Stromovce

popis: Litografie, 19x10 cm. Signováno dole uprostřed Kamil Lhoták 73. Rám, pasparta, sklo.

Pozn: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1912 - 1990

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 900 000 Kč

dražba ukončena: 11.03.2020 21:28:00

vyvolávací cena: 800 Kč

vydraženo za: 3 900 Kč