Kamil Lhoták - Krajina

Litografie, 25x17 cm. Signováno tužkou dole uprostřed K. Lhoták 82 a vpravo dole v tisku Kamil Lhoták 82. Volný list.

Nejdelší strana: 30 cm

o autorovi: 1912 - 1990

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 900 000 Kč

112668. Krajina
Dražba ukončena:10.03.2024 20:53:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 300 Kč