Kamil Lhoták - Kuchařská čepice pana Inocence se vzdula jako balon.

Kresba, 27x20 cm. Nesignováno. Volný list.

Pozn.: Přiložena kniha Dýmka strýce Bonifáce, kde je kresba reprodukována. Papír mírně poškozen.

o autorovi: 1912 - 1990

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 900 000 Kč

55146. Kuchařská čepice pana Inocence se vzdula jako balon.
Dražba ukončena:13.01.2021 20:16:37
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 300 Kč