Kamil Lhoták - Mastný Bob

Kresba, 27x20 cm. Nesignováno. Volný list.

Pozn.: Přiložena kniha Dýmka strýce Bonifáce, kde je kresba reprodukována. Papír mírně poškozen.

o autorovi: 1912 - 1990

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 900 000 Kč

76502. Mastný Bob
Dražba ukončena:11.05.2022 21:30:08
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 500 Kč