Kamil Lhoták

54609. Nábřeží

popis: Serigrafie, 13x7 cm. Monogramováno vpravo dole tužkou K.L. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Signováno pravděpodobně ne rukou autora. Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1912 - 1990

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 900 000 Kč

zbývá: 9 dnů, 19 hodin

konec dražby: 27.01.2021 19:09:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 100 Kč