Kamil Lhoták

48712. Námořní loď

popis: Barevná litografie, 18x11 cm. Signováno vpravo dole tužkou Kamil Lhoták. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Signováno pravděpodobně ne rukou autora.

o autorovi: 1912 - 1990

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 900 000 Kč

dražba ukončena: 27.08.2020 21:11:04

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 2 100 Kč