Kamil Lhoták

51990. Ohrada - Foto Václav Chochola

popis: Zinkografie, akvarel, 12x17 cm. Signováno vlevo dole v tisku Kamil Lhoták 82 a vpravo dole tužkou Kamil Lhoták 82. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1912 - 1990

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 900 000 Kč

dražba ukončena: 29.10.2020 22:50:53

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 3 400 Kč