Kamil Lhoták - Ohrada - Foto Václav Chochola

Zinkografie, akvarel, 12x17 cm. Signováno vlevo dole v tisku Kamil Lhoták 82 a vpravo dole tužkou Kamil Lhoták 82. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1912 - 1990

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 900 000 Kč

51990. Ohrada - Foto Václav Chochola
Dražba ukončena:29.10.2020 22:50:53
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 400 Kč