Kamil Lhoták - Ponorka

Nejdelší strana: 28 cm

Kombinovaná technika tuš a akvarel, 11x14 cm. Signováno vlevo dole Kamil Lhoták 80. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

o autorovi: 1912 - 1990

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 900 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
112958. Ponorka
Dražba ukončena:28.03.2024 21:22:25
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:24 000 Kč