Kamil Lhoták

52277. Půltucet pistolí

popis: Litografie, 18x14 cm. Signováno vpravo dole tužkou Kamil Lhoták. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Signováno pravděpodobně ne rukou autora.

o autorovi: 1912 - 1990

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 900 000 Kč

dražba ukončena: 11.11.2020 20:32:39

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 600 Kč