Kamil Lhoták - Santa Lucia

Litografie, 18x14 cm. Signováno vpravo dole tužkou K. Lhoták. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Signováno pravděpodobně ne rukou autora.

Nejdelší strana: 34 cm

o autorovi: 1912 - 1990

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 900 000 Kč

92084. Santa Lucia
Dražba ukončena:12.03.2023 20:04:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč