Kamil Lhoták - Santa Lucia

Litografie, 18x13 cm. Signováno vpravo dole ne rukou autora. Rám, pasparta, sklo.

Nejdelší strana: 38 cm

o autorovi: 1912 - 1990

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 900 000 Kč

153483. Santa Lucia
Zbývá:8 dnů, 9 hodin
Konec dražby:18.01.2026 20:30:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč