Kamil Lhoták - Santa Lucia

Barevná litografie 18x13 cm. Signováno vpravo dole tužkou K. Lhoták. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1912 - 1990

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 900 000 Kč

36754. Santa Lucia
Dražba ukončena:31.10.2019 20:39:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:12 000 Kč