Kamil Lhoták - Srážka u tunelu

Litografie, 16x14 cm. Signováno vpravo dole tužkou Kamil Lhoták 1942. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1912 - 1990

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 900 000 Kč

23716. Srážka u tunelu
Dražba ukončena:31.10.2018 22:01:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:3 500 Kč