Kamil Lhoták - Start balónů

Litografie s podtiskem, 23x16 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1912 - 1990

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 900 000 Kč

45916. Start balónů
Dražba ukončena:10.06.2020 20:00:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 000 Kč