Kamil Lhoták

52376. V kavárně

popis: Litografie, 19x13 cm. Signováno vpravo dole Kamil Lhoták. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1912 - 1990

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 900 000 Kč

dražba ukončena: 11.11.2020 22:02:47

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 800 Kč