Kamil Lhoták - Vykopávání pokladu

Litografie, 18x14 cm, signováno vpravo dole tužkou Kamil Lhoták, rám, pasparta, zaskleno.

o autorovi: 1912 - 1990

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 900 000 Kč

72314. Vykopávání pokladu
Dražba ukončena:09.02.2022 20:10:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 100 Kč