Kamil Lhoták - Vzducholoď nad Paříží

Litografie, 15x8 cm. Signováno dole uprostřed tužkou Kamil Lhoták. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1912 - 1990

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 900 000 Kč

32663. Vzducholoď nad Paříží
Dražba ukončena:30.05.2019 20:41:20
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:5 500 Kč