Kamil Lhoták - Vzducholoď nad Paříží

Barevná litografie, 16x9 cm. Signováno vpravo dole tužkou Kamil Lhoták. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1912 - 1990

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 900 000 Kč

36729. Vzducholoď nad Paříží
Dražba ukončena:31.10.2019 20:14:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:12 000 Kč