Kamil Linhart - Abstraktní kompozice

Olej na kartonu, 25x35 cm. Signováno vlevo dole K. Linhart 60. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen. Vzadu věnování.

Nejdelší strana: 35 cm

o autorovi: 1920 - 2006

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 200 000 Kč

79038. Abstraktní kompozice
Dražba ukončena:30.06.2022 20:27:41
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:12 000 Kč