Kamil Linhart - Cesta okolo stavení

olej n aplátně, 25x41 cm. Nesignováno. Volný list.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1920 - 2006

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 200 000 Kč

19667. Cesta okolo stavení
Dražba ukončena:25.04.2018 20:52:37
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 100 Kč