Kamil Linhart - Jižní Čechy ze Strmilova

Akvarel, 50x61 cm. Signováno vpravo dole K. Linhart. Rám.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1920 - 2006

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 200 000 Kč

32261. Jižní Čechy ze Strmilova
Dražba ukončena:29.05.2019 18:30:33
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 100 Kč