Kamil Linhart - Kámen a voda

Kombinovaná technika, 28x39 cm, nesignováno, volný list na papíře.

Pozn.: Malba mírně poškozena. Vzadu přípis tužkou. Pochází z majetku rodiny - potvrzení autentičnosti.

o autorovi: 1920 - 2006

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 200 000 Kč

17181. Kámen a voda
Dražba ukončena:28.03.2018 19:19:35
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 800 Kč