Kamil Linhart - Komíny lounského pivovaru

Akvarel, 33x44 cm. Signováno vlevo dole K. Linhart. Rám.

Pozn.: Rám poškozen, malba mírně poškozena.

o autorovi: 1920 - 2006

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 200 000 Kč

32320. Komíny lounského pivovaru
Dražba ukončena:29.05.2019 19:22:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 100 Kč