Kamil Linhart - Kosmický střet

Kombinovaná technika, 59x80 cm, nesignováno, rám

Pozn.: Mírně poškozeno,pochází z majetku rodiny, přiloženo písemné osvědčení autenticity od dědice Kamila Linharta.

o autorovi: 1920 - 2006

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 200 000 Kč

15585. Kosmický střet
Dražba ukončena:24.01.2018 22:33:32
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:11 000 Kč