Kamil Linhart - Kostelík

Akvarel, 25x34 cm. Nesignováno. Paspartováno.

Pozn.: Pochází z umělecké pozůstalosti Kamila Linharta.

o autorovi: 1920 - 2006

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 200 000 Kč

78579. Kostelík
Dražba ukončena:29.05.2022 20:57:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 500 Kč