Kamil Linhart - Modrá hlubina

Olej na papíře, 32x62 cm. Nesignováno. Volný list.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1920 - 2006

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 200 000 Kč

21545. Modrá hlubina
Dražba ukončena:28.06.2018 20:53:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 400 Kč