Kamil Linhart - Mořský výběžek

Olej na papíře, 50x63 cm. Nesignováno. Volný list.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1920 - 2006

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 200 000 Kč

22534. Mořský výběžek
Dražba ukončena:26.09.2018 22:40:30
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 500 Kč