Kamil Linhart

25420. Most

popis: Kombinovaná technika, 25x34 cm. Nesignováno. Volný list v paspartě.

Pozn.: Pasparta mírně poškozena.

o autorovi: 1920 - 2006

dražba ukončena: 29.11.2018 22:34:53

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 700 Kč

700 Kč 29.11.2018 22:29:53 2221