Kamil Linhart - Oblík

Akvarel, 25x35 cm. Nesignováno. Volný list.

Pozn.: Mírně poškozeno. Pochází z majetku rodiny, přiloženo písemné osvědčení autenticity od dědice Kamila Linharta.

o autorovi: 1920 - 2006

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 200 000 Kč

23886. Oblík
Dražba ukončena:01.11.2018 20:14:56
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 100 Kč