Kamil Linhart - Oboustranný obraz: Střechy a Měsíc nad vesnicí

Kombinované techniky, 25x30 cm a 37x45 cm. Nesignovány. Volné listy, pasparta.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1920 - 2006

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 200 000 Kč

25171. Oboustranný obraz: Střechy a Měsíc nad vesnicí
Dražba ukončena:29.11.2018 18:30:45
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 000 Kč