Kamil Linhart - Pláž ve Warnemünde

Olej na sololitu, 28x38 cm. Signováno vpravo dole K. Linhrat. Rám.

Pozn.: Pochází z umělecké pozůstalosti Kamila Linharta.

o autorovi: 1920 - 2006

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 200 000 Kč

33977. Pláž ve Warnemünde
Dražba ukončena:27.06.2019 19:14:48
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 200 Kč