Kamil Linhart - Portrét mladé ženy (podle Henriho Matisse)

Akvarel, 28x19 cm. Nesignováno. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Pochází z umělecké pozůstalosti Kamila Linharta.

o autorovi: 1920 - 2006

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 200 000 Kč

35186. Portrét mladé ženy (podle Henriho Matisse)
Dražba ukončena:25.09.2019 21:28:48
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 800 Kč