Kamil Linhart - Stalinovy závody

Kombinovaná technika, 50x98 cm. Signováno vlevo dole K. Linhart 59. Rám.

Pozn.: Papír mírně poškozen. Pochází z umělecké pozůstalosti Kamila Linharta.

o autorovi: 1920 - 2006

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 200 000 Kč

25828. Stalinovy závody
Dražba ukončena:12.12.2018 22:33:55
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:4 200 Kč