Kamil Linhart - Západ slunce v zátoce

Olej na papíře, 44x60 cm. Nesignováno. Volný list.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1920 - 2006

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 200 000 Kč

22514. Západ slunce v zátoce
Dražba ukončena:26.09.2018 22:30:52
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 700 Kč