Kamil Linhart - Zátiší s houslemi

Olej na papíře, 19x28 cm. Nesignováno. Paspartováno.

Pozn.: Mírně poškozeno. Pochází z majetku rodiny, přiloženo písemné osvědčení autenticity od dědice Kamila Linharta.

o autorovi: 1920 - 2006

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 200 000 Kč

23736. Zátiší s houslemi
Dražba ukončena:31.10.2018 22:35:04
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 600 Kč