Kamil Stuchlík - Kytice ve váze

Olej na kartonu, 51x41 cm. Signováno vpravo dole Stuchlík. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1863, Děčín - 1940, Praha-Bubeneč

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 90 000 Kč

27389. Kytice ve váze
Dražba ukončena:31.01.2019 20:21:21
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 200 Kč