Kamil Stuchlík - Ovocné zátiší

Olej na plátně, 46x58 cm. Signováno vpravo dole Camill Stuchlík 1930. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1863, Děčín - 1940, Praha-Bubeneč

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 90 000 Kč

300886. Ovocné zátiší
Dražba ukončena:20.09.2019 20:00:00
Vyvolávací cena:900 Kč
vydraženo za:4 400 Kč