Olej na plátně, 65x80 cm, signováno vpravo nahoře Camill Stuchlík, rám.
Pozn.: Malba odborně restaurována.
o autorovi: 1863, Děčín - 1940, Praha-Bubeneč
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 90 000 Kč