Kamil Stuchlík - Zátiší s ovocem

Olej na plátně, 65x80 cm, signováno vpravo nahoře Camill Stuchlík, rám.

Pozn.: Malba odborně restaurována.

o autorovi: 1863, Děčín - 1940, Praha-Bubeneč

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 90 000 Kč

16715. Zátiší s ovocem
Dražba ukončena:28.02.2018 21:35:10
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 700 Kč