Kamila Ženatá - Noční magie

Olej na kartonu, 30x30 cm. Signováno vlevo dole Kamila Ženatá. Nerámováno.

o autorovi: 1953
Grafička, malířka, konceptuální výtvarnice. Studovala na AVU v Praze u L. Čepeláka, studijně pobývala v Maďarsku, na Elbě, v Irsku. Pracuje jako arteterapeutka s lidmi malujícími v psychoanalyticky vedeném ateliéru. Ve své volné tvorbě se soustřeďuje na podněty přírody a jejího vztahu k člověku, inspiraci nachází též v poezii, věnuje se i literatuře.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 63 000 Kč

Kamila Ženatá
27224. Noční magie
Dražba ukončena:30.01.2019 22:26:33
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 300 Kč