Karas - Stará kovárna

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 50x60 cm. Signováno vpravo dole Karas. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Nejdelší strana: 74 cm

95212. Stará kovárna
Dražba ukončena:14.05.2023 21:15:29
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 700 Kč