Karel Laube - Kamelot

Olej na plátně, 47x29 cm, signováno vlevo dole K. Laube, rám.

1888, Praha
Žák UMPRUM v Praze (prof. Dítě). Malíř krajin a zátiší s květinami, ovocem a ptáky. Nejraději tvoří detaily stromů a krajinné drobnomalby.

Pozn.: Rám i malba odborně vyčištěny.

5261. Kamelot
Dražba ukončena:28.09.2016 18:45:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč