Karel Balíček - Párové obrazy - Devět skal a Výhled do kraje

Tempera, 28x41 cm, signovány vpravo dole Balíček, rámovány, paspartovány, zaskleny.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

o autorovi: 1904 - 1985

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 6.000 Kč.

16887. Párové obrazy - Devět skal a Výhled do kraje
Dražba ukončena:01.03.2018 20:08:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 600 Kč