Karel Balíček - Párové obrazy - Snopy a Chalupy u rybníka

Kombinované techniky, 29x40 cm, oba signovány Balíček, rámovány, paspartovány, zaskleny.

o autorovi: 1904 - 1985

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 6.000 Kč.

11829. Párové obrazy - Snopy a Chalupy u rybníka
Dražba ukončena:28.06.2017 21:42:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 200 Kč