Karel Balíček - Rovinatá krajina

Olej na plátně fixováném na kartonu, 33x71 cm. Signováno vpravo dole Balíček. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 85 cm

o autorovi: 1904 - 1985

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 6.000 Kč.

108620. Rovinatá krajina
Dražba ukončena:07.01.2024 20:07:22
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 000 Kč