Karel Balíček - U Moravské Svratky

Olej na kartonu, 50x66 cm. Signováno vlevo dole Balíček. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Dílo adjustováno v dobovém řezaném rámu.

Nejdelší strana: 84 cm

o autorovi: 1904 - 1985

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 6.000 Kč.

108070. U Moravské Svratky
Dražba ukončena:27.12.2023 22:12:52
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč