Karel Balíček - Vysočina v zeleni

Olej na kartonu, 49x64 cm. Signováno vpravo dole Balíček. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1904 - 1985

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 6.000 Kč.

31315. Vysočina v zeleni
Dražba ukončena:25.04.2019 21:41:27
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 800 Kč