Karel Balíček - Z Vysočiny

Olej na kartonu, 50x70 cm. Signováno vpravo dole Balíček. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1904 - 1985

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 6.000 Kč.

300180. Z Vysočiny
Dražba ukončena:22.08.2019 20:26:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 200 Kč